Нови продукти

МЕСНИ ПРОДУКТИ

НИШЕСТЕТА И КРЕМОВЕ

КУПИ ПОВЕЧЕ И СПЕСТИ

Какво казват нашите клиенти

Много Ви благодарим, че ни доставихте съвсем навреме продуктите за Великден, и особено боята за яйца. Желаем Ви Весели Празници! сем. Чивийс...
Chiviyski
Много съм доволен от магазина. И много бих искал да видя в бъдеще че доставяте и кисело мляко, защото тукашното не струва.
Георги Павлов
Изключително сме доволни. Коректно отношение, отлична комуникация. Препоръчваме на 100%. Всичко е на ниво
Radostina Pashova